top of page

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się serwowaniem kawy w każdym zakątku Polski (ale i nie tylko) z profesjonalnego  ekspresu ciśnieniowego jak i rownież parzymy kawy alternatywnie 

Bar Baristy, barista na event
bar baristy, barista na event

Co oferujemy?

1

Impreza plenerowa?

Organizują Państwo imprezę plenerową i chcą zadbać o gości serwując im pyszną kawę? Dla I AM COFFEE to żaden problem! Przygotujemy dla Państwa kawę w każdych warunkach, ponieważ posiadamy mobilną kawiarnię z własnym zasilaniem. Posiadamy profesjonalny sprzęt baristyczny, dzięki któremu będziemy w stanie przygotować dla Państwa kawy takie jak cappuccino, latte macchiato, café mocha, kawy smakowe w każdym miejscu.

2

Konferencje? Targi?

Organizują Państwo konferencję lub są wystawcami ale potrzebują baristy z własnym ekspresem? Już nie musicie ! Jesteśmy tu właśnie dla Państwa. Zaproście nas do współpracy, a my dzięki pysznej kawie umilimy czas Państwa klientom, podczas gdy Państwo będą omawiali swoje produkty. W dodatku postaramy się, aby Państwa klienci podczas picia kawy wiedzieli kto ich tak ugościł, dzięki widocznemu na kubku logo Pańskiej firmy.

3

Coś innego?

Nie działamy zgodnie ze schematami i wychodzimy na przeciw wszelkim oczekiwaniom. Masz pomysł na świetnie wydarzenie, podczas którego przyda się doświadczony barista wraz z potrzebnym sprzętem? Postaramy się spełnić Państwa wizję jak najlepiej. Jesteśmy przekonani, że razem ustalimy idealne warunki, które spełnią Państwa wszelkie wymagania. Nasz zespół jest właśnie dla Państwa dyspozycji. 

Nasz sprzęt

bottom of page